Začiatok výstavby bytového domu Jelenecká bol v septembri 2019 a v januári 2022 sme dostali právoplatné kolaudačné rozhodnutie. V projekte JELENECKÁ sa podarilo skĺbiť moderné a štýlové bývanie s mimoriadne atraktívnou polohou pod Zoborom. Vynikajúca dostupnosť k centru Nitry so všetkými jej výhodami.

Jelenecká je unikátny rezidenčný projekt, ktorý spája moderné a štýlové bývanie s mimoriadne atraktívnou polohou pod Zoborom, ktorý so sebou priniesol ponuku 46 bytov v štyroch nadzemných podlažiach a 7 exkluzívnych mezonetov v dvoch ustúpených podlažiach, od 1izbových až po 5izbové mezonetového typu. Byty majú stropné chladenie a kúrenia ovládane smart technológiou NEO SMART 2.0 REHAU.

Projekt JELENECKÁ je súčasťou mestskej časti ZOBOR, moderné mestské bývanie, ktorá v sebe spája situovanie v tichom prostredí s blízkosťou lesa a možnosti trávenia voľného času pre všetky vekové skupiny. Lokalita ponúka možnosť krátkych aj dlhých výletov do lesov Zobora. Rodiny so psami určite ocenia možnosť pohybu vo voľnej prírode namiesto prechádzok v hustej zástavbe sídliskového typu.

Pocit spolužitia s prírodou zabezpečujú nielen lesy v okolí, ale aj novovybudované detské ihrisko, ktoré poskytne obyvateľom ideálny priestor na oddych či vzájomné stretávanie a harmonicky dotvorí celkový obraz.

Súčasťou bytového domu JELENECKÁ je fitnescentrum FABRIQUE a ďalšia prevádzka FYZIOREHABILITÁCIE.